Meist.

Respiray missiooniks on vähendada viiruste levikut ja kaitsa inimesi UV-tehnoloogial baseeruvate lahendustega.

Meie tiim.

Tahad olla osa meie missioonist? Võta meiega ühendust.

Indrek Neivelt

CEO

Indrek Neivelt Linkedin indrek.neivelt@respiray.com

Robert Arus

COO

Robert Arus Linkedin robert.arus@respiray.com

Aare Taveter

CTO

aare.taveter@respiray.com

Kreete Pruul

Turundusjuht (lapsehoolduspuhkusel)

Kreete Pruul Linkedin kreete.pruul@respiray.com

Mihkel Sepp

Äriarendusjuht

Mihkel Sepp Linkedin mihkel.sepp@respiray.com

Rain Aalberg

Müügi- ja tarnejuht

Rain Aalberg Linkedin rain.aalberg@respiray.com

Annamaria Rennel

Tootedisainer

Annamaria Rennel Linkedin annamaria.rennel@respiray.com

Liisi Kippak

Tootedisainer

Liisi Kippak Linkedin liisi.kippak@respiray.com

Liisbet Ross

Turundusspetsialist

Liisbet Ross Linkedin liisbet.ross@respiray.com

Evgeny Slivinskiy

Teadus- ja arendustegevus

Evgeny Slivinskiy Linkedin evgeny.slivinskiy@respiray.com

Kristi Toomson

Pearaamatupidaja

kristi.toomson@respiray.com

Timo Tomson

Tootmisjuht

timo.tomson@respiray.com

Farhad Nazem

Müügispetsialist

Farhad Nazem Linkedin farhad.nazem@respiray.com